Pastaruoju metu lietuviškoje blogosferoje publikuojama daug nuostabių piešinių ar kitokių rankų darbo kūrinių. Ypač daug teigiamų emocijų sukėlė piešinių serija, kurios autorius – talentingasis blogeris ENORCA. Kelias valandas nagrinėjau kiekvieną piešinį atskirai, po to kiekvieną piešinį serijos kontekste, o galiausiai ėmiau analizuoti visą seriją kaip nedalomą visumą. Tai tikrai nepakartojama ir dar niekur nematyto stiliaus piešinių serija. Atslūgus emocijų audrai pagalvojau, kad būtų smagu, jei galėčiau ir bloge „Pavergti krepšinio“ publikuoti dėmesio vertus piešinius, susijusius su dinamiškiausiu pasaulyje žaidimu. Šiek tiek piešiu ir pats, bet tokia tematika nieko vertingo nesukurčiau… Toli gražu nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio…

Ir staiga prisiminiau – kažkur giliai stalčiuje yra saugiai paslėpta viena iš gražiausių ir brangiausių gyvenime gautų dovanų. Kažkada neatmenamais laikais, klasės suolo draugas pasveikino mane su aštuonioliktuoju gimtadieniu ir puikiai žinodamas mano nenumaldomą aistrą krepšiniui įteikė neįkainojamą piešinį – visų laikų geriausią pasaulio krepšininką itin išraiškingame ir subtiliame judesyje. Gavęs tokią dovaną kelias savaites jaučiausi taip, lyg būčiau įgijęs mažų mažiausiai Leonardo da Vinčio  Mona Liza“ originalą! Man tai buvo lyg krepšinio Mona Liza – tik kur kas svarbesnė ir vertingesnė. Nieko nelaukęs vėl į dienos šviesą ištraukiau šią itin brangią draugo dovaną ir nusprendžiau ja pasidalyti su Jumis visais – tiek krepšinio mylėtojais, tiek nuolatiniais blogo skaitytojais, paprastais blogeriais ar šiaip atsitiktinai į blogą užklydusiais internautais. Grožėkitės kiek tik širdis geidžia!

 Jei kas nors interneto platybėse pastebėjote arba turite savo kūrybos piešinių krepšinio tematika (ar galbūt kaip tik susiruošėte piešti), kviečiu patalpinti šio įrašo komentaruose nuorodas į tokius kūrinius (būtinai nurodykite ir kūrinio autorių, jei tik toks Jums žinomas). Būtų smagu krepšinį įamžinusius kūrinius surinkti į vieną vietą. Iš anksto visiems dėkoju!  

BasketSLAVE

 

 

Rodyk draugams